وصیت حضرت آیت ‌الله سیستانی درباره محل دفن شدنش و

وصیت حضرت آیت ‌الله سیستانی درباره محل دفن شدنش

آیت الله سیستانی همچنین به حفظ دین و مراقبت بر آموزه های متعالی آن و دوری از تعصب، تندروی و خوردن حرام توصیه کرده و همه اهل عراق را به زندگی مسالمت آمیز و بدون تفرقه توصیه کرده ...
به گزارش شیعه آنلاین، حجة الإسلام سید «باقر علوی» نماینده حضرت آیت الله سید «علی سیستانی» مرجع عالیقدر جهان تشیع در نیوزلند، طی اظهاراتی وصیت حضرت آیت ‌الله سیستانی درباره چگونگی دفن شدنش پس از مردن را بیان کرد.

سید «باقر علوی» در این باره گفت: حضرت آیت الله سیستانی در وصیت نامه خود به بستگانش نوشته که مایل است همانند مادرش حضرت زهرا سلام الله علیها بی سر و صدا دفن شود.

وی در ادامه افزود: در این وصیت به چند مساله سفارش شده از جمله عدم همراهی رییس جمهور و اعضای دولت و دوربین های تلویزیون پشت جنازه  و اینکه همانند هر شهروند ساده و فقیر دیگری در خیابان های نجف أشرف تشییع و به خاک سپرده شود. 
حجة الإسلام سید «باقر علوی» گفت: حضرت آیت الله سیستانی همچنین به حفظ دین و مراقبت بر آموزه های متعالی آن و دوری از تعصب، تندروی و خوردن حرام توصیه کرده و همه اهل عراق را به زندگی مسالمت آمیز و بدون تفرقه توصیه کرده و به نسل آینده سیاسیون نیز توصیه کرده که مراقب باشند همانند سیاسیون فعلی پای آنها به حرام نلغزد.

سید «باقر علوی» در پایان گفت: مرحوم حضرت آیت الله خوئی چند سال پیش از درگذشتش سفارش کرده بود که بزرگ ترین استاد درس خارج در آن موقع یعنی حضرت آیت الله سیستانی بر جنازه او نماز بگذارد. حضرت آیت الله سیستانی هم با نماز خواندن بر پیکر حضرت آیت الله خوئی، زعیم حوزه نجف شد.

/ 2 نظر / 55 بازدید
تبادل لينک اتوماتيک

سايت تبادل لينک اتوماتيک براي افزايش بازديد شما... کاملا رايگان و تاثير گذار در افزايش بازديد...

پری سا

سلام انصافا وبلاگ زيبايي دارين.اين رو جدي ميگم... خوشحال مي شوم به ديدارمن باييد و تبادل لينک کنيم و مطالب خود را در دیدار منتشر کنید www.30you.ir بي صبرانه منتظر ديدارتان هستيم